ZAHRADA - SERVIS

Václav Beneš

Prodej zahradní techniky - maziva

Cena: 60,- Kč
AMA Czech - Olej XP LINE 2T 0,1 l
Olej XP LINE 2T 0,1 l XP-LINE je speciálním olejem 2T. Ideální pro vysoce výkonné motory, vzduchem nebo kapalinou chlazené. Vhodné pro všechny druhy benzínu. Chrání motor a tlumič proti škodlivému usazování.Prodlužuje životnost zapalovací svíčky.Při 2%(50:1) poměru vystačí na 50 litrů paliva.
Cena: 300,- Kč
AMA Czech - Olej XP LINE 2T s odměrkou 1l
Olej XP LINE 2T s odměrkou 1l XP-LINE je speciálním olejem 2T. Ideální pro vysoce výkonné motory, vzduchem nebo kapalinou chlazené. Vhodné pro všechny druhy benzínu. Chrání motor a tlumič proti škodlivému usazování.Prodlužuje životnost zapalovací svíčky.Při 2%(50:1) poměru vystačí na 50 litrů paliva.
Cena: 40,- Kč
AMA Czech - Olej MIX 2T 0,1 l
Olej MIX 2T 0,1 l Moderní olej do benzinu pro dvoudobé motory.Díky speciálním aditivům garantujeme i při vysokém zatížení spolehlivý chod motoru. Olej je ředitelný se všemi typy benzinů.Dodržujte poměr ředění směsi, který udává výrobce motoru. Max poměr - 1:50(2%). Speciální složení chrání motor před detonacemi a zabraňuje usazování karbonu.
Cena: 220,- Kč
AMA Czech - Olej MIX 2T 1 l
Olej MIX 2T 1 l Moderní olej do benzinu pro dvoudobé motory.Díky speciálním aditivům garantujeme i při vysokém zatížení spolehlivý chod motoru. Olej je ředitelný se všemi typy benzinů.Dodržujte poměr ředění směsi, který udává výrobce motoru. Max poměr - 1:50(2%). Speciální složení chrání motor před detonacemi a zabraňuje usazování karbonu.
Cena: 90,- Kč
AMA Czech - Mazivo MOLIB
Mazivo MOLIB Mazivo s příměsí bisulfid-molybdenu vyvinuté speciálně pro mazání úhlových hlav křovinořezů.Odolává vysokým tlakům a teplotám až do 160 C. Snižuje vibrace a tření, působí a chrání dlouhodobě převodové součásti stroje.
Cena: 110,- Kč
AMA Czech - Mazivo LITEX
Mazivo LITEX Mazivo s příměsí lithia určené pro mazání flexibilních a pevných náhonů křovinořezů.Vysoký stupeň adheze zajišťuje vynikající mazné vlastnosti.Stálá účinnost i při vysokých teplotách až do 160 C.Snižuje vibrace, je resistentní vůči působení vlhkosti i vody, má antikorozní účinek.
Cena: 70,- Kč
AMA Czech - Mazivo X-P LINE
Mazivo X-P LINE Mazivo s příměsí lithia se speciálními aditivy snižujícími tření a opotřebení. Zachovává si své vlastnosti při nízké i vysoké teplotě. Hydrofobní účinky maziva zaručují dlouhodobou ochranu i na místech nedostatečně chráněných proti vlhkosti. Ideální pro kulové čepy, hřídele a ložiska a jiné vysoce namáhanésoučásti.
Cena: 170,- Kč
AMA Czech - Olej X-P LINE
Olej X-P LINE Specifický 4T motorový olej specifikace SAE 30, vyvinutý pro zahradní stroje. Vysoká hladina aditiv zaručuje vytvoření ochranného filmu, zaručujícího bezproblémový chod a dlouhou životnost vzduchem i vodou chlazených motorů.Chrání proti opotřebení a korozi.
Cena: 230,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy CARLTON 2 l
Olej na řetězy CARLTON 2 l 100% ekologicky odbouratelný minerální olej na ztrátové mazání řetězů.
Cena: 470,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy CARLTON 5 l
Olej na řetězy CARLTON 5 l 100% ekologicky odbouratelný¨minerální olej na ztrátové mazání řetězů.Může být použit do -5C°.
Cena: 130,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy AMA 1 l
Olej na řetězy AMA 1 l 100% ekologicky odbouratelný minerální olej na ztrátové mazání řetězů.
Cena: 220,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy AMA 2 l
Olej na řetězy AMA 2 l 100% ekologicky odbouratelný minerální olej na ztrátové mazání řetězů.
Cena: 430,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy AMA 5 l
Olej na řetězy AMA 5 l 100% ekologicky odbouratelný minerální olej na ztrátové mazání řetězů.
Cena: 2200,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy AMA 25 l
Olej na řetězy AMA 25 l 100% ekologicky odbouratelný minerální olej na ztrátové mazání řetězů.
Cena: 16500,- Kč
AMA Czech - Olej na řetězy AMA 200 l
Olej na řetězy AMA 200 l 100% ekologicky odbouratelný minerální olej na ztrátové mazání řetězů.
Cena: 350,- Kč
AMA Czech - Sprej pro uvolnění koroze 0,4 l
Sprej pro uvolnění koroze 0,4 l Proniká rychle a kusy koroze s pozoruhodnou účinností. Je vhodný pro náročné případy zareznutí a oxidaci. Voděodolný, může být použit na všechny kovy a většinu barvených povrchů. Účinností od -20 ° C do +90 ° C. Použití na : matice, šrouby, řetězy, závěsy, řemenice, trubky, dopravníkové pásy, sekery, nářadí, brány. Proniká hluboko do štěrbin a švů, kde rozbíjí pouta, která drží díly slepené. Následně z...
Cena: 350,- Kč
AMA Czech - Sprej pro čištění kontaktů 0,4 l
Sprej pro čištění kontaktů 0,4 l Efektivně rozpouští mastnotu, tuky, špínu, prášek, zbytky el. oblouku zbaví kondenzace na elektrických a elektronických zařízeních. Rychle se odpařuje, nezanechává žádné zbytky a je kompatibilní se všemi kovy, plasty a pryží. Rychle proniká do těžko přístupných oblastí, rychle vysychá bez zanechání zbytků. Aktivní nevodivý čistič.
Cena: 350,- Kč
AMA Czech - Vodě odolné silikonové mazivo 0,4 l
Vodě odolné silikonové mazivo 0,4 l Silikonový lubrikant se vyznačuje tím, že nepřitahuje nečistoty a má vynikající mazací vlastnosti, aby bylo možno zajistit správný pohyb částí. Je kompatibilní se všemi kovy, plasty, pryží a dřevem. Vzlíná z spórů pohybujících se částí i za silného tlaku. Silikonové mazivo WD-40 SpecialistTM odolává teplotám od -35 ° C do 200 ° C. Hodí se pro: pásky, těsnění, nářadí, skluzavky, ventily, dveře,závěsy,navij...
Cena: 220,- Kč
AMA Czech - Univerzální sprej 0,4 l
Univerzální sprej 0,4 l Univerzální mazivo - bez silikonu, vytěsňuje vlhkost,uvolňuje zrezivělé spoje, chrání a konzervuje.
Cena: 200,- Kč
AMA Czech - Lepící gel na pláště 250 ml
Lepící gel na pláště 250 ml Slouží k utěsnění poškozených pneu. Utěsní poškození do 3 mm.
Cena: 380,- Kč
AMA Czech - Lepící gel na pláště 500 ml
Lepící gel na pláště 500 ml Slouží k utěsnění poškozených pneu. Utěsní poškození do 3 mm.
Cena: 450,- Kč
AMA Czech - Lepící gel na pláště 1000 ml
Lepící gel na pláště 1000 ml
Cena: 140,- Kč
AMA Czech - Mnohoúčelové silikonové mazivo
Mnohoúčelové silikonové mazivo Vynikající uvolňovací vlastnosti. Aplikace na pryže, plasty i dřevo.Voděodolný a anti-statický. Výrobek obsahuje účinná anti-lepidla, mazací a kluzné vlastnosti. Průmyslové oblasti použití. Obsah: 400 ml Antilepivé mazivo, vhodné pro aplikaci na gumu, plasty a dřevo.
Cena: 120,- Kč
AMA Czech - Mazivo pro řetězy
Mazivo pro řetězy Moderní olej na mazání řetězů s výbornými adhezními vlastnostmi, které zaručují trvanlivé promazání, proniká hluboko a ochraňuje ošetřené části proti opotřebení a oxidaci.Má mimořádnou odolnost na slanou vodu a změny teplot. Obsah: 400 ml Mnohoúčelové mazivo pro rychle se točící řetězy.
Cena: 130,- Kč
AMA Czech - Zinkový povrchový sprej
Zinkový povrchový sprej Navrženo k vylepšenípovrchové úpravy dílů a jako ochranný základ. Vysoce odolné proti korozi, prakticky nerozeznatelný od galvanického zinkování.Vhodný při úpravách v dokončovací fázi. Zinek až 98%
Cena: 110,- Kč
AMA Czech - Sprej pro čištění oxidace
Sprej pro čištění oxidace Uvolňuje, maže a chrání. Nemění elektrickou vodivost, a proto může být použit jako ochranný pro kontakty baterií. Je obohacen s inhibitory koroze, které dělají to, že je prakticky inertní k pryžím a kovům. Nemění elektrickou vodivost.
Cena: 120,- Kč
AMA Czech - Mazivo ve spreji
Mazivo ve spreji Mazivo pro ložiska a převody. Ideální pro vysoké rychlosti.Velmi lepkavé, ideální pro vysoké rychlosti. Vynikající ochranné vlastnosti, hydrofobní, má vysokou odolnost proti soli, kyselinám a alkalickým roztokům, atmosférickým vlivům....
Cena: 130,- Kč
AMA Czech - Rychloodmašťovací sprej
Rychloodmašťovací sprej Čistící prostředek pro odmašťování kovových dílů. Vhodný na třecí díly brzd, odmaštění elektromotorů. Nastříkejte prostředek rovnoměrně na části, které mají být vyčištěny, pokud je to nutné použijte kartáč na odstranění vodního kamene nebo na odolnější nečistotyí. Nástřik opakujte po cca 5 minutách--doba na rozpuštění odolnějších nečistot. Obsah: 400 ml Čistící prostředek pro odstranění maziv z kovov...
Cena: 150,- Kč
AMA Czech - Mazací sprej pro převody
Mazací sprej pro převody Ideální pro externí zařízení: klouby, k mazání ložisek, pouzdra, řetízky, ocelová lana, navijáky, obráběcí stroje, zemědělské stroje, otevřených převodů, a ve všech případech s velkým na tření součástí. Obsah: 400 ml Doporučeno pro mazání převodů, tažných lan, řetězů...
Cena: 120,- Kč
AMA Czech - Čistící sprej na karburátory a ventily
Čistící sprej na karburátory a ventily Čistící sprej na karburátory a palivové systémy. Pro důkladné čištění karburátorů, vstřikování paliva a vstřikování plynových paliv. Odstraňuje karbonové usazeniny, usazeniny vznikající z obsahu síry v benzinu a motorové naftě. Odstraňovač vodního kamene, určeno pro karburátory a celý palivový i vstřikovací systém a těleso škrticí klapky. Obnovuje funkčnost dílů. Obsah: 400 ml Čistící prostředek na ...
Cena: 150,- Kč
AMA Czech - Sprej pro čištění brzd a spojek
Sprej pro čištění brzd a spojek Čistící prostředek pro čištění brzd a spojky, třmeny, podložky, válce a pružiny. Rychle schne a nezanechává zbytky. Obsah: 400 ml Mycí prostředek pro brzdy a spojky. Rychleschnoucí, nenechává zbytky.
Cena: 310,- Kč
AMA Czech - Suchý deoxidační sprej pro kontakty
Suchý deoxidační sprej pro kontakty Tento výrobek byl vyvinut a testován pro dezoxidace elektrických a elektronických součástek. Vypařuje se v sekundáchbez zanechání zbytků. Oblasti: mechanické, automobilový hardware, řada aplikací vprůmyslu. Silné penetrační vlastnosti. Obsah: 400 ml Speciálně vyvinuto pro deoxidaci kontaktů na všech elektrických výrobcích.
Cena: 160,- Kč
AMA Czech - Olejový deoxidační sprej pro kontakty
Olejový deoxidační sprej pro kontakty Spray vhodný pro elektrická zařízení, relé, kontakty, regulátory a polovodiče. Proniká rychle a snadno v oblastech jinak špatně přístupných. Má velmi jednoduché odpařování, odpuzuje vodu a zabraňuje korozi.Odpařuje v sekundách. Vlastnosti: deoxidační, antioxidační, rychle se vypařuje. Obsah: 400 ml Vhodné pro elektrické příslušenství, relé, kontakty ...
Cena: 160,- Kč
AMA Czech - Mazivo pro zbraně
Mazivo pro zbraně Ochranné mazivo na zbraně, anti-korozní ,odstraňuje saze a střelný prach. Obsah: 200 ml Ochranné mazivo antikorozní pro zbraně.
Cena: 120,- Kč
AMA Czech - Aditivum do bezolovnatého benzínu
Aditivum do bezolovnatého benzínu Vhodné do dvoutaktních/čtyřtaktních benzinových i dieselových motorů. Stabilizuje benzín až na 24 měsíců. Stabilizuje rychlý rozklad biosložek v palivu, následnému vodnatění a korozi palivového systému. Udržuje palivový systém dlouhodobě čistý a funkční. Obsah: 100 ml Vhodné pro dvou a čtyřtaktní motory. Stabilizuje benzín až na 24 měsíců.
Cena: 110,- Kč
AMA Czech - Sprej pro rychlé startování
Sprej pro rychlé startování Umožňuje zejména v chladném období, snadné a rychlé startování motoru. Nezpůsobuje klepání, start benzínových a dieselových motorů.